ESET® MAIL SECURITY (EXCHANGE)    DLA WINDOWS  

Chroń swoich pracowników i ich
skrzynki mailowe przed skutkami ataków

ESET
110mln+
użytkowników na świecie
4mln+
Polskich użytkowników
400k+
klientów biznesowych
13
centrów badawczo-rozwojowych

ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server

Zapewnia dodatkową warstwę ochronną firmom, które pragną chronić się przed skutkami ataków na pocztę elektroniczną. Rozwiązanie zapewnia:

Ochronę przed zagrożeniami

Filtr antyspamowy

Blokowanie phishingu

Opcjonalny sandboxing w chmurze

 

 

Wielowarstwowa ochrona

Pierwszą warstwę ochrony zapewnia zabezpieczenie antyspamowe, które (jak pokazują wyniki niezależnych laboratoriów badawczych) filtruje i blokuje niechciane wiadomości z niemal 100% skutecznością. Druga warstwa to skaner zagrożeń, który wykrywa w wiadomościach niebezpieczną zawartość. Ochronę tę może rozbudowywać dodatkowa warstwa w postaci chmurowego sandboxingu ESET Dynamic Threat Defense.

ESET

Autorska technologia

Rozwiązanie ESET Mail Security wykorzystuje autorskie technologie ochronne stworzone i rozwijane przez ESET – antyspam, antyphishing czy ochrona serwera, na którym zainstalowany jest ESET Mail Security. Skuteczne działanie tych technologii wspiera wiedza i doświadczenie ekspertów, uczenie maszynowe i zaawansowana analiza danych.

Rozbudowane zarządzanie kwarantanną

O stanie kwarantanny użytkownik może być informowany za pomocą wiadomości email. Właściciel skrzynki pocztowej może samodzielnie zarządzać swoją kwarantanną przez przeglądarkę internetową, decydując o tym które z wiadomości zatrzymać, usunąć lub odzyskać z kwarantanny. Administrator prócz decydowania o usunięciu lub uwolnieniu wiadomości z centralnej kwarantanny, otrzymuje szczegółowe raporty wg ustalonego harmonogramu.

 

Zastosowanie

PROBLEM

Zagrożenia szyfrujące (ransomware) zwykle atakują nieświadomych niebezpieczeństwa użytkownik, docierając do nich jako załącznik lub link ukryty w wiadomości mailowej.

ROZWIĄZANIE

 • ESET Mail Security potrafi ocenić czy dany załącznik stanowi zagrożenie, nie był dotychczas identyfikowany jako niebezpieczny lub czy plik jest bezpieczny
 • ESET Mail Security rozpoznaje czy dane reguły zostały ustalone przez administratora, celem ochrony użytkowników sieci firmowej przed groźnymi załącznikami (możliwość zablokowania wiadomości po typie załącznika i jego wadze).
 • Jeśli ESET Mail Security nie może ocenić czy dana wiadomość jest bezpieczna czy też nie, może przesłać ją do chmurowej usługi sandboxingu ESET Dynamic Threat Defense celem dodatkowej weryfikacji.
 • ESET Dynamic Threat Defense to usługa analizy próbek w chmurze, zwracająca wynik do Mail Security w zaledwie klika minut

Jeśli badany plik okazuje się być niebezpieczny, ESET Mail Security automatycznie niszczy wiadomość, zawierającą zagrożenie


POBIERZ ULOTKĘ (pdf)

 

chroniona przez ESET od 2011

chroniona przez ESET od 2008

chroniona przez ESET od 2016
ponad 14 000 stacji roboczych

Partner bezpieczeństwa ISP od 2008
2 miliony klientów

Poczuj różnicę z ESET

Antyspam

Korzystając z naszego autorskiego silnika, żadna niechciana wiadomość spamowa nie dotrze do skrzynek mailowych użytkowników Twojej sieci firmowej. Wykorzystuje walidację nadawcy po SPF lub DKIM, a także ochronę SMTP i przed backscatteringiem.

Ochrona przed zagrożeniami

Wbudowana w ESET Mail Security ochrona przed zagrożeniami eliminuje wszystkie typy złośliwych programów, m.in. wirusy, rootkity, robaki internetowe oraz program szpiegujące.

Ochrona przed phishingiem

Chroni użytkowników przed wejściem na strony phishingowe, analizując docelowy adres URL na podstawie treści wiadomości i jej tematu.

Skanowanie hybrydowe dla office 365

Oferuje wsparcie dla firm, które wykorzystują hybrydowy Office 365.

Reguły

System reguł dostępny w ESET Mail Security pozwala administratorowi na ręczne zdefiniowanie warunków filtrowania wiadomości mailowych i określenie działania dla sprawdzonych wcześniej maili.

Kwarantanna zarządzana przez przeglądarkę

Użytkownicy firmowej poczty o każdym przypadku spamu są powiadamiani za pośrednictwem wiadomości email. Na podstawie dostarczonych informacji, mogą podjąć decyzję, czy mail rzeczywiście jest niechciany, czy też właśnie go oczekują. Wszystko to bez angażowania administratora.

Rozwiązania biznesowe ESET otrzymały najwyższe oceny w testach AV-Comparatives, uzyskując tytuł najlżejszych produktów antywirusowych w 2017 roku. ESET otrzymał tytuł Producenta Rozwiązań Bezpieczeństwa Infrastruktury IT 2017 roku. ESET sześciokrotnie otrzymał tytuł Produktu Roku, w kategorii "Oprogramowanie" w zakresie bezpieczeństwa. ESET otrzymał nagrodę „AAA”
w teście Enterprise Endpoint Protection.

Szukasz kompleksowego zabezpieczenia swojej sieci firmowej?

Powiązane produkty i usługi:

 • ESET Endpoint Security
  Wielokrotnie nagradzana wielowarstwowa technologia ESET łącząca uczenie maszynowe, big data i wiedzę ekspertów.

 • ESET Security Management Center
  Zarządzanie i raportowanie o stanie bezpieczeństwa sieci na jednym ekranie w czasie rzeczywistym.​​​​​​​

 • ESET Dynamic Threat Defense
  Technologia sandboxingu oparta na chmurze wykrywa nigdy wcześniej nie widziane zagrożenia oraz te typu zero-day.​​​​​​​ Dodatkowa opcja w rozwiązaniach do ochrony stacji roboczych i serwerów - dowiedz się więcej.

Jak kupować?

Z programu można korzystać w ramach jednego
z kilku pakietów licencji ESET:

Porównaj wszystkie dostępne pakiety licencji ESET

 

Wymagania systemowe

 • System operacyjny:
  Microsoft Windows Server
  2016, 2012, 2008R2, 2008
  Microsoft Windows Small Business Server
  2011, 2008, 2003R2
 • System pocztowy:
  Microsoft Exchange Server
  2016, 2013, 2010, 2007
 • ESET Mail Security dostępne jest również dla: IBM, Linux
  i Kerio.

Dodatkowe informacje

 

 

Wersja testowa

Chcesz sprawdzić jak nowe rozwiązania ESET ułatwią pracę w Twojej firmie?

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać darmową wersję testową. 

 

Wybierz rozwiązania ESET, które chcesz przetestować:

Ochrona stacji roboczych

Ochrona urządzeń mobilnych

Ochrona serwerów plikowych

Ochrona serwerów pocztowych

Ochrona bramy internetowej

Ochrona dostępu - ESET Secure Authentication

Szyfrowanie danych - DESlock+

Centralne zarządzanie - ESET Security Management Center

Inne (wpisz w polu "Uwagi")

Wiadomość:

ZAUFAJ ROZWIĄZANIOM ESET


PROSTE LICENCJONOWANIE

Mieszaj i łącz produkty ESET na różnych platformach (Windows, Mac, Linux) oraz urządzeniach (komputery, smartfony, tablety i serwery).
Dowiedz się więcej


LEKKOŚĆ DZIAŁANIA

Wszystkie rozwiązania ESET są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu niemal nie wpływają na działanie chronionej stacji, oszczędzając jej zasoby.


ŁATWE ZARZĄDZANIE

Możesz łatwo wdrożyć, skonfigurować i zarządzać produktami ESET za pomocą zdalnej konsoli administracyjnej.
Dowiedz się więcej

O ESET

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało 4 miliony Polaków i ponad 110 milionów osób na świecie.

Produkty ESET są rozwijane w kilku centrach badawczo-rozwojowych, w tym jednym w Krakowie. To, co od lat wyróżnia ESET na tle konkurencji, to metoda wykrywania wirusów i ataków oparta na sztucznej inteligencji, tj. zaawansowanej heurystyce, która z czasem przerodziła się w uczenie maszynowe. Rozwiązania ESET wyróżnia również niemal niezauważalne dla wydajności komputerów działanie, co jest wielokrotnie doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze tj. AV-Comparatives.

 

ESET

Jesteś obecnym klientem?

ESET

Pobierz i zainstaluj nową wersję

Pobierz najnowsze oprogramowanie ESET. Przygotuj klucz licencyjny do jego aktywacji.

POBIERZ TERAZ

ESET

Zarządzaj licencjami ESET

Zaloguj się do ESET Licence Administrator lub zarejestruj konto administratora, aby móc zarządzać swoimi licencjami.

ESET LICENSE ADMINISTRATOR

ESET

Potrzebujesz pomocy?

Pomoc techniczna dla wszystkich produktów ESET jest świadczona w języku polskim za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail.

POMOC TECHNICZNA

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail