ESET® SECURITY MANAGEMENT CENTER  

Zarządzaj bezpieczeństwem
swojej firmy z poziomu jednej konsoli

ESET
110mln+
użytkowników na świecie
4mln+
Polskich użytkowników
400k+
klientów biznesowych
13
centrów badawczo-rozwojowych

ESET Security Management Center

Zapewnia zarządzanie stacjami roboczymi, znajdującymi się w sieci i poza nią, w czasie rzeczywistym, a także umożliwia generowanie raportów w celu kontroli bezpieczeństwa wszystkich wspieranych systemów.

Pełna przejrzystość sieci

Pełne zarządzanie bezpieczeństwem

Elastyczne raportowanie

Automatyzacja zarządzania bezpieczeństwem

 

 

Zintegrowane zarządzanie

ESET Security Management Center umożliwia sprawowanie kontroli nad wszystkimi warstwami ochrony oferowanymi przez rozwiązania ESET, tj. zapobiegania, wykrywania i reagowania na incydenty wykryte na stacjach roboczych, serwerach, maszynach wirtualnych (bezagentowo) oraz na urządzeniach mobilnych.

ESET

Kliknij i rozwiąż problem

Na liście wykrytych zagrożeń, widocznej w konsoli, administrator może stworzyć wyjątek, przesłać plik do dalszej analizy lub zainicjować skanowanie - wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Wyjątki można tworzyć wskazując nazwę zagrożenia, adres URL, hash lub kombinację powyższych kryteriów.

Dynamiczne i spersonalizowane raporty

ESET Security Management Center udostępnia ponad 170 gotowych wzorów raportów i pozwala na tworzenie własnych, w oparciu o ponad 1000 zmiennych. Dzięki temu każda firma może stworzyć dokładnie takie raporty, jakich potrzebuje. Raz wygenerowany raport można skonfigurować tak, by trafiał pod konkretny adres e-mail i był dostarczany w określonych odstępach czasu.

Powiadomienia jakich potrzebujesz 

System powiadomień udostępnia własny edytor, w którym możesz w pełni skonfigurować sposób, w jaki mają działać powiadomienia, tak by dostarczać Ci dokładnie takich informacji, jakich potrzebujesz.

Wsparcie dla VDI i klonowania systemów

Zaawansowane algorytmy identyfikacji sprzętu pozwalają jednoznacznie określić każde z urządzeń na podstawie jego wyposażenia. Pozwala to na automatyczne odtwarzanie obrazów i klonowanie systemów na nowych urządzeniach. Samo wsparcie ESET dla VDI nie wymaga ingerencji ze strony administratora lub użytkownika i jest w pełni automatyczne.

Zastosowanie

PROBLEM

Administratorzy muszą wiedzieć, kiedy w sieci firmowej instalowane jest oprogramowanie spoza akceptowanej listy, by podejmować niezbędne działania.

ROZWIĄZANIE

 • Skonfiguruj grupę dynamiczną w ESET Security Management Center, by wyszukać komputery z zainstalowanym oprogramowaniem, które nie powinno znaleźć się w sieci firmowej.
 • Utwórz alarm, który powiadomi o wykryciu komputera z takim oprogramowaniem w sieci firmowej.
 • Przypisz zadanie dezinstalacji niepożądanego oprogramowania w ESET Security Management Center do konkretnej grupy dynamicznej i skonfiguruj je tak, aby było uruchamiane każdorazowo, kiedy znaleziony zostanie komputer spełniający określone kryteria.

Skonfiguruj automatycznie powiadomienie dla użytkownika, które wyświetli się, gdy ten spróbuje zainstalować nieautoryzowane oprogramowanie.


POBIERZ ULOTKĘ (pdf)

 

chroniona przez ESET od 2011

chroniona przez ESET od 2008

chroniona przez ESET od 2016
ponad 14 000 stacji roboczych

Partner bezpieczeństwa ISP od 2008
2 miliony klientów

Poczuj różnicę z ESET

Centralne zarządzanie

Wszystkie produkty ESET dla firm, bez względu na obsługiwany system, mogą być zarządzane z poziomu jednej konsoli ESET Security Management Center. Narzędzie pozwala również zarządzać urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą systemu iOS oraz Android za pomocą dedykowanego modułu MDM.

Elastyczna instalacja

ESET Security Management Center może być instalowany na komputerach z Windows, Linux lub może być wdrożony jako obraz maszyny wirtualnej. Po jego instalacji administrowanie odbywa się za pośrednictwem konsoli webowej, umożliwiającej łatwy dostęp i zarządzanie z dowolnego urządzenia lub systemu operacyjnego.

Szczegółowe polityki bezpieczeństwa

Rozwiązanie pozwala konfigurować wiele różnych zestawów reguł i przypisywać je do konkretnego urządzenia lub grup urządzeń. Administratorzy mogą ustanowić, które z polityk są nadrzędne oraz skorzystać z trybu wstrzymania polityk, tym samym umożliwiając lokalną zmianę ustawień produktu.

Wsparcie dla SIEM

Program ESET Security Management Center obsługuje systemy SIEM. Może wysyłać wszystkie informacje w powszechnie akceptowanym formacie JSON lub LEEF.

Rozwiązania biznesowe ESET otrzymały najwyższe oceny w testach AV-Comparatives, uzyskując tytuł najlżejszych produktów antywirusowych w 2017 roku. ESET otrzymał tytuł Producenta Rozwiązań Bezpieczeństwa Infrastruktury IT 2017 roku. ESET sześciokrotnie otrzymał tytuł Produktu Roku, w kategorii "Oprogramowanie" w zakresie bezpieczeństwa. ESET otrzymał nagrodę „AAA”
w teście Enterprise Endpoint Protection.

Szukasz kompleksowego zabezpieczenia swojej sieci firmowej?

Powiązane produkty i usługi:

 • ESET Endpoint Security
  Wielokrotnie nagradzana technologia łącząca uczenie maszynowe, zbiory danych i wiedzę ekspertów.​​​​​​​

 • ESET Dynamic Threat Defense
  Technologia sandboxingu oparta na chmurze wykrywa nigdy wcześniej nie widziane zagrożenia oraz te typu zero-day.​​​​​​​

 • ESET Mail Security
  Potężna ochrona serwera przed złośliwym oprogramowaniem, produkt umożliwiający filtrowanie spamu i skanowanie wiadomości e-mail dla serwerów pocztowych Exchange i IBM Domino.

 

 

Wersja testowa

Chcesz sprawdzić jak nowe rozwiązania ESET ułatwią pracę w Twojej firmie?

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać darmową wersję testową. 

 

Wybierz rozwiązania ESET, które chcesz przetestować:

Ochrona stacji roboczych

Ochrona urządzeń mobilnych

Ochrona serwerów plikowych

Ochrona serwerów pocztowych

Ochrona bramy internetowej

Ochrona dostępu - ESET Secure Authentication

Szyfrowanie danych - DESlock+

Centralne zarządzanie - ESET Security Management Center

Inne (wpisz w polu "Uwagi")

Wiadomość:

ZAUFAJ ROZWIĄZANIOM ESET


PROSTE LICENCJONOWANIE

Mieszaj i łącz produkty ESET na różnych platformach (Windows, Mac, Linux) oraz urządzeniach (komputery, smartfony, tablety i serwery).
Dowiedz się więcej


LEKKOŚĆ DZIAŁANIA

Wszystkie rozwiązania ESET są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu niemal nie wpływają na działanie chronionej stacji, oszczędzając jej zasoby.


ŁATWE ZARZĄDZANIE

Możesz łatwo wdrożyć, skonfigurować i zarządzać produktami ESET za pomocą zdalnej konsoli administracyjnej.
Dowiedz się więcej

O ESET

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało 4 miliony Polaków i ponad 110 milionów osób na świecie.

Produkty ESET są rozwijane w kilku centrach badawczo-rozwojowych, w tym jednym w Krakowie. To, co od lat wyróżnia ESET na tle konkurencji, to metoda wykrywania wirusów i ataków oparta na sztucznej inteligencji, tj. zaawansowanej heurystyce, która z czasem przerodziła się w uczenie maszynowe. Rozwiązania ESET wyróżnia również niemal niezauważalne dla wydajności komputerów działanie, co jest wielokrotnie doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze tj. AV-Comparatives.

 

ESET

Jesteś obecnym klientem?

ESET

Pobierz i zainstaluj nową wersję

Pobierz najnowsze oprogramowanie ESET. Przygotuj klucz licencyjny do jego aktywacji.

POBIERZ TERAZ

ESET

Zarządzaj licencjami ESET

Zaloguj się do ESET Licence Administrator lub zarejestruj konto administratora, aby móc zarządzać swoimi licencjami.

ESET LICENSE ADMINISTRATOR

ESET

Potrzebujesz pomocy?

Pomoc techniczna dla wszystkich produktów ESET jest świadczona w języku polskim za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail.

POMOC TECHNICZNA

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail