ESET® DYNAMIC THREAT DEFENSE  

Zapobiegaj zagrożeniom zero-day dzięki sandboxingowi w chmurze

ESET
110mln+
użytkowników na świecie
4mln+
Polskich użytkowników
400k+
klientów biznesowych
13
centrów badawczo-rozwojowych

ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense zapewnia kolejną warstwę ochrony dla  ESET Mail Security i rozwiązań Endpoint. Służy do wykrywania nowych, nigdy wcześniej nie występujących rodzajów zagrożeń, wykorzystując do tego technologię sandboxingu w chmurze.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy dzięki:

Analizie behawioralnej zagrożeń

Uczeniu maszynowemu

Detekcji zagrożeń zero-day

Sandboxingowi

 

 

Wielowarstwowa ochrona

W ramach ESET Dynamic Threat Defense program ESET wykorzystuje 3 różne modele uczenia maszynowego po przesłaniu pliku. Przesłana próbka analizowana jest w sandboxie, który symuluje zachowanie użytkownika, aby oszukać techniki mające na celu uniknięcie wykrycia. W kolejnym kroku, inteligentne sieci neuronowe porównują zachowanie badanych próbek z danymi archiwalnymi nt. zachowań plików. Na końcu próbkę analizuje najnowsza wersja silnika detekcji ESET.

ESET

Niezwykła szybkość działania

W bezpieczeństwa IT każda minuta jest na wagę złota, dlatego ESET Dynamic Threat Defense potrafi analizować większość próbek w czasie krótszym niż 5 minut. Jeśli dana próbka była już analizowana, wystarczy tylko kilka sekund, aby wszystkie urządzenia w Twojej organizacji były przed nią w pełni chronione.

Pełna transparentność

Informacja o każdej analizowanej próbce jest dostępna w konsoli ESET Security Management Center (zawiera istotne dla administratora dane, m.in. o pochodzeniu próbki). Dane wyświetlane są w łatwy do interpretacji sposób. Konsola wyświetla również listę wszystkich próbek, które zostały przekazane do ESET Cloud Malware Protection System - ESET LiveGrid®.

 

Zastosowanie

PROBLEM

Oprogramowanie ransomware próbuje wprowadzić zagrożenie do skrzynek użytkowników firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ROZWIĄZANIE

 • Program ESET Mail Security automatycznie przesyła podejrzane załączniki wiadomości e-mail do ESET Dynamic Threat Defense.
 • Usługa analizuje próbkę, a następnie, w ciągu 5 minut, przesyła wynik z powrotem do programu ESET Mail Security.
 • Program ESET Mail Security wykrywa i automatycznie naprawia załączniki zawierające złośliwą zawartość. Szkodliwy załącznik nigdy nie dociera do odbiorcy.

Zainfekowany załącznik nigdy nie dotrze do odbiorcy.


POBIERZ ULOTKĘ (pdf)

 

chroniona przez ESET od 2011

chroniona przez ESET od 2008

chroniona przez ESET od 2016
ponad 14 000 stacji roboczych

Partner bezpieczeństwa ISP od 2008
2 miliony klientów

Poczuj różnicę z ESET

Automatyczna ochrona

Po dokonaniu konfiguracji, nie ma potrzeby, by administrator lub użytkownik wykonywał jakiekolwiek czynności. Produkt chroniący stację kliencką lub serwer automatycznie zdecyduje, czy próbka jest bezpieczna, jest zagrożeniem czy jest nierozpoznana. Jeśli próbka nie jest znana, zostanie przesłana w celu analizy do ESET Dynamic Threat Defense. Po zakończeniu oceny, jej wynik jest udostępniany automatycznie wszystkim stacjom końcowym w organizacji, dzięki czemu natychmiastowo mogą na nią reagować.

Ochrona poczty

ESET Dynamic Threat Defense nie tylko umożliwia analizę plików, ale również zapewnia ochronę poczty w programie ESET Mail Security. Dzięki usłudze, złośliwe wiadomości e-mail nie są dostarczane do Twojej organizacji. Aby zapewnić jej ciągłość działania, do systemu ESET Dynamic Threat Defense można przesłać tylko wiadomości e-mail pochodzące spoza Twojej firmy.

Zdalna ochrona urządzeń

W dzisiejszych czasach klienci nieustannie podróżują, dlatego ESET Dynamic Threat Defense wychodzi naprzeciw takim potrzebom i potrafi analizować pliki bez względu na to, gdzie znajdują się użytkownicy Twojej firmy. Najlepsze w usłudze jest to, że jeśli wykryje coś złośliwego, cała organizacja jest natychmiast chroniona.

Usługa szyta na miarę

ESET Dynamic Threat Defense umożliwia szczegółową konfigurację działania usługi dla każdego komputera. W związku z tym administrator może dokładnie kontrolować, jakie próbki są analizowane i jak zachowa się produkt w zależności od otrzymanego wyniku.

Rozwiązania biznesowe ESET otrzymały najwyższe oceny w testach AV-Comparatives, uzyskując tytuł najlżejszych produktów antywirusowych w 2017 roku. ESET otrzymał tytuł Producenta Rozwiązań Bezpieczeństwa Infrastruktury IT 2017 roku. ESET sześciokrotnie otrzymał tytuł Produktu Roku, w kategorii "Oprogramowanie" w zakresie bezpieczeństwa. ESET otrzymał nagrodę „AAA”
w teście Enterprise Endpoint Protection.

Szukasz kompleksowego zabezpieczenia swojej sieci firmowej?

Powiązane produkty i usługi:

 • ESET Security Management Center
  Zarządzanie i raportowanie o stanie bezpieczeństwa sieci na jednym ekranie w czasie rzeczywistym.​​​​​​​

 • ESET Endpoint Security
  Wielokrotnie nagradzana technologia łącząca uczenie maszynowe, zbiory danych i wiedzę ekspertów.

 • ESET Mail Security
  Potężna ochrona serwera przed złośliwym oprogramowaniem, produkt umożliwiający filtrowanie spamu i skanowanie wiadomości e-mail dla serwerów pocztowych Exchange i IBM Domino.

 

 

Wersja testowa

Chcesz sprawdzić jak nowe rozwiązania ESET ułatwią pracę w Twojej firmie?

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać darmową wersję testową. 

 

Wybierz rozwiązania ESET, które chcesz przetestować:

Ochrona stacji roboczych

Ochrona urządzeń mobilnych

Ochrona serwerów plikowych

Ochrona serwerów pocztowych

Ochrona bramy internetowej

Ochrona dostępu - ESET Secure Authentication

Szyfrowanie danych - DESlock+

Centralne zarządzanie - ESET Security Management Center

Inne (wpisz w polu "Uwagi")

Wiadomość:

ZAUFAJ ROZWIĄZANIOM ESET


PROSTE LICENCJONOWANIE

Mieszaj i łącz produkty ESET na różnych platformach (Windows, Mac, Linux) oraz urządzeniach (komputery, smartfony, tablety i serwery).
Dowiedz się więcej


LEKKOŚĆ DZIAŁANIA

Wszystkie rozwiązania ESET są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu niemal nie wpływają na działanie chronionej stacji, oszczędzając jej zasoby.


ŁATWE ZARZĄDZANIE

Możesz łatwo wdrożyć, skonfigurować i zarządzać produktami ESET za pomocą zdalnej konsoli administracyjnej.
Dowiedz się więcej

O ESET

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało 4 miliony Polaków i ponad 110 milionów osób na świecie.

Produkty ESET są rozwijane w kilku centrach badawczo-rozwojowych, w tym jednym w Krakowie. To, co od lat wyróżnia ESET na tle konkurencji, to metoda wykrywania wirusów i ataków oparta na sztucznej inteligencji, tj. zaawansowanej heurystyce, która z czasem przerodziła się w uczenie maszynowe. Rozwiązania ESET wyróżnia również niemal niezauważalne dla wydajności komputerów działanie, co jest wielokrotnie doceniły w testach niezależne ośrodki badawcze tj. AV-Comparatives.

 

ESET

Jesteś obecnym klientem?

ESET

Pobierz i zainstaluj nową wersję

Pobierz najnowsze oprogramowanie ESET. Przygotuj klucz licencyjny do jego aktywacji.

POBIERZ TERAZ

ESET

Zarządzaj licencjami ESET

Zaloguj się do ESET Licence Administrator lub zarejestruj konto administratora, aby móc zarządzać swoimi licencjami.

ESET LICENSE ADMINISTRATOR

ESET

Potrzebujesz pomocy?

Pomoc techniczna dla wszystkich produktów ESET jest świadczona w języku polskim za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail.

POMOC TECHNICZNA

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail