ESET Security PackESET Security Pack

ESET Security Pack to pakiet programów ESET, za pomocą których zabezpieczysz 3 komputery (wybranym programem antywirusowym lub pakietem bezpieczeństwa) i 3 smartfony/tablety/smart TV (pakietem bezpieczeństwa). Rezygnując z kompletnej ochrony jednego smartfonu/tabletu/smart TV, możesz zainstalować na wszystkich smartfonach i tabletach w rodzinie aplikację do kontroli rodzicielskiej. Sam decydujesz jakie aplikacje ESET instalujesz na swoich urządzeniach.

 

 

Rozwiązania do ochrony
komputerów

 

Rozwiązania do ochrony

smartfonów, tabletów i smart TV

Licencja ESET Security Pack pozwala na zainstalowanie dowolnego z poniższych programów. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Jeżeli chcesz korzystać z pełnej ochrony (antywirus, firewall, ochrona bankowości, antyspam, kontrola rodzicielska i wiele więcej) swoich urządzeń, wybierz jedno z poniższych rozwiązań:

ESET Internet Security for Windows

ESET Cyber Security Pro for macOS

Jeżeli chcesz korzystać z ochrony podstawowej (antywirus, antyspyware, antyphishing), wybierz jedno z poniższych rozwiązań:

ESET NOD32 Antivirus for Windows

ESET Cyber Security for macOS

ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

 

Jeżeli chcesz korzystać z pełnej ochrony swoich urządzeń mobilnych (smartfony i tablety), wybierz poniższe rozwiązanie:

ESET Mobile Security for Android

Rezygnując z kompletnej ochrony jednego smartfonu/tabletu/smart TV, możesz zainstalować na wszystkich smartfonach i tabletach w rodzinie aplikację do kontroli rodzicielskiej:

ESET Parental Control for Android

 

ESETNie wiesz które rozwiązanie wybrać?

Sprawdź porównanie funkcjonalności

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail