Poznaj firmę DAGMA

Dystrybutora rozwiązań ESET w Polsce

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Sprowadzamy
na polski rynek produkty i wiedzę, które umożliwiają bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci i komputerów. Szukamy rozwiązań wyjątkowych i unikalnych.

 

Jeżeli gdziekolwiek na świecie powstaje technologia, która wprowadza nową jakość
w branży bezpieczeństwa IT, jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem jej do Polski
i udostępnieniem polskim odbiorcom. Poszerzamy spektrum wyboru o nowe rozwiązania, niedostępne wcześniej na polskim rynku.

  DAGMA

Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 1 200 jednostek samorządowych, 900 szpitali i zakładów opieki zdrowotnej,
800 sądów, 450 placówek bankowych i 12 ministerstw. Antywirusy z naszej oferty chronią ponad 4 miliony Polaków
– takie zaufanie zobowiązuje również nas jako dostawcę.

DAGMA to:

ESET

155 pracowników, w tym 85
w części zajmującej się bezpośrednio dystrybucją IT.

ESET

17 inżynierów
wsparcia technicznego.

ESET

2 000 partnerów handlowych
w całej Polsce.

ESET

18 specjalistów ds. sprzedaży obsługujących sieć partnerską.

ESET

Zespół product managerów
i specjalistów ds. marketingu,
budujący pozycję dystrybuowanych
marek na polskim rynku.

ESET

Liczne nagrody "Diament Forbesa"
oraz "Gazela Biznesu".

 

"Starannie dobieramy produkty do naszego portfolio. Liczy się unikalna, nowoczesna technologia, ale nie tylko. Dążenie do zrozumienia i jak najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów leży u podstaw naszego sukcesu. Stawiamy na budowanie długoterminowych relacji opartych na partnerstwie i zaufaniu. Staramy się, aby producenci, których produkty sprowadzamy na polski rynek, wyznawali te same wartości."

Anna Piechocka, Dyrektor DAGMA

 

Fascynuje nas technologia

Cieszymy się, gdy nasi klienci i partnerzy mogą z niej w pełni korzystać, dlatego dzielimy się naszą wiedzą. Systematycznie organizujemy konferencje i seminaria, na których prezentujemy osiągnięcia naszych dostawców w zakresie technologii IT.

Naszym klientom zapewniamy indywidualne doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa, audytu, konsultingu, szkoleń, a także usług wdrożeniowych i wsparcia technicznego dla wszystkich oferowanych produktów.

Historia firmy DAGMA

DAGMA rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 1987 roku z inicjatywy trzech osób, które do dzisiaj zarządzają spółką – Grzegorza Sikorskiego, Dariusza Tomasika oraz Marka Kubicy. W pierwszych latach istnienia firma działała jako integrator – spółka zajmowała się tworzeniem dedykowanych aplikacji, integracją systemów informatycznych oraz importem sprzętu komputerowego z USA.

W 1992 roku firma zaczęła budowanie swojej pozycji jako dystrybutora rozwiązań IT – sprzętu i oprogramowania. DAGMA sprowadziła do Polski m.in. takie produkty jak płyty główne ASUS, antywirusy Dr. Solomon`s i Sophos, filtry monitorowe OCLI, akcesoria komputerowe Creative czy Fujitsu oraz modemy Request. Dla zapewnienia efektywnej dystrybucji sprzętu DAGMA w latach 1992-2000 utrzymywała bazy logistyczne w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

W 2000 roku DAGMA podjęła strategiczną decyzję o skoncentrowaniu się na sektorze bezpieczeństwa IT. Część firmy prowadząca dystrybucję sprzętu została sprzedana firmie Pronox S.A., natomiast DAGMA skoncentrowała się na dystrybucji rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, czym zajmuje się do dziś.

Dziś DAGMA to dystrybutor koncentrujący się na sprowadzaniu do Polski innowacyjnych technologii z branży bezpieczeństwa. Jesteśmy dystrybutorem oferującym producentom wartość dodaną (Value-Added Distributor).

Żeby skutecznie wprowadzać nowe rozwiązania na polski rynek oferujemy nie tylko konkretne produkty, ale kompletne know-how w zakresie zabezpieczenia sieci firmowych:

  • doradztwo w zakresie tworzenia polityk bezpieczeństwa,
  • odpowiedni dobór rozwiązań konkretnych producentów,
  • pełne wsparcie techniczne – przed- i posprzedażowe,
  • obsługa incydentów i zarządzenie infrastrukturą bezpieczeństwa.

KONTAKT:

DAGMA Sp. z o.o. Biuro bezpieczeństwa IT
Dystrybutor rozwiązań ESET w Polsce
40-668 Katowice ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 00 / 32 259 11 00
fax 32 259 11 90

www.dagma.com.pl

Zostań Partnerem Handlowym ESET

Program Partnerski ESET powstał w celu budowania kanału sprzedaży produktów firmy ESET w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać partnerem ESET i zarabiać na sprzedaży najczęściej używanego programu antywirusowego w Polsce.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu jest pomoc w budowaniu biznesu partnerom handlowym ESET.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży oprogramowania ESET, prosimy o kontakt z dystrybutorem rozwiązań firmy ESET w Polsce firmą DAGMA Sp. z o.o.

DAGMA Sp. z o.o. Biuro bezpieczeństwa IT
40-668 Katowice ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 00 / 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl


Podstawowe narzędzia współpracy z partnerami:

Sprzedaż i Marketing – Dedykowana osoba w dziale handlowym w celu zapewnienia pełnego wsparcia handlowego podczas negocjacji z klientem. Dostęp do materiałów marketingowych w formie elektronicznej jak również drukowanej. Możliwość uczestniczenia w kampaniach promocyjnych dla klientów oraz partnerów handlowych. Wsparcie przy organizowaniu konferencji dla klientów czy indywidualnych projektach handlowych.

Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy – Platforma e-learningowa dostępna dla partnerów handlowych umożliwia szybki dostęp do wiedzy na temat produktów, ich funkcjonalności oraz sposobu licencjonowania. Cyklicznie organizowane są również konferencje dla Partnerów na terenie całej Polski oraz szkolenia techniczne umożliwiające zdobycie technicznej wiedzy na temat zarządzania produktami ESET.

Wsparcie techniczne – Każdy klient posiadający aktywne licencje oprogramowania ESET może skorzystać z darmowej pomocy technicznej świadczonej przez dystrybutora rozwiązań ESET w Polsce. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na wsparcie podczas technicznych prezentacji produktów przed zakupem licencji jak również w trakcie wdrażania rozwiązań ESET u klienta.

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail