Jak zainstalować programy ESET?

Jeżeli zakupili Państwo licencję na program firmy ESET w wersji „pudełkowej”, zawierający płytę CD/DVD, to w celu instalacji oprogramowania należy uruchomić instalator zamieszczony na tej płycie. Po uruchomieniu instalatora należy wybrać opcję Zainstaluj oraz postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Jeżeli zakupili Państwo licencję w wersji bez płyty CD/DVD, to w celu instalacji programu konieczne jest pobranie plików instalacyjnych z sekcji POBIERZ, gdzie znajdują się pliki instalacyjne do wszystkich naszych produktów.

Należy pobrać plik instalacyjny odpowiedni dla systemu operacyjnego, którego Państwo używają, a następnie uruchomić go w celu instalacji produktu.

 

Uwaga!

Przed przystąpieniem do instalacji programów ESET upewnij się, że nie masz zainstalowanego innego programu antywirusowego.

Jest to bardzo ważne, ponieważ zainstalowanie jednocześnie dwóch rozwiązań antywirusowych może uszkodzić Twój system operacyjny!

Aby instalacja programów ESET przebiegła bez problemów, wykonaj następujące czynności:
- odinstaluj dotychczas używany program antywirusowy,
- uruchom ponownie komputer,
- zainstaluj program ESET Smart Security.

Jeżeli chcesz zainstalować program ESET Smart Security, a na Twoim komputerze do tej pory zainstalowany był program ESET NOD32 Antivirus, musisz go odinstalować.

Aby instalacja ESET Smart Security przebiegła bez problemów, wykonaj następujące czynności:
- odinstaluj program ESET NOD32 Antivirus,
- uruchom ponownie komputer,
- zainstaluj program ESET Smart Security.

Wróc do listy pytań.

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail