Dla netbooków

Korzystasz z netbooka?

Przeglądanie stron internetowych, robienie zakupów w sieci i korzystanie z bankowości elektronicznej przy użyciu przypadkowych, niezabezpieczonych hotspotów jest czymś, co szczególnie naraża bezpieczeństwo netbooków.

Krytyczne znaczenie dla bezpieczeństwa przechowywanych na nim danych ma zainstalowanie wydajnego i proaktywnego programu chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem, hackerami i cyberzłodziejami. Co ważne, potrzebne jest rozwiązanie, które nie wpłynie na wzrost zużycia baterii i odczuwalne obciążenie pamięci. Specjalnie z myślą o netbookach, ESET wprowadził do swoich rozwiązań funkcję oszczędnego korzystania z baterii, co pozwala pracować i korzystać z rozrywki dłużej przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia zasobów systemowych, dając ponadto możliwość dalszej optymalizacji ilości aktywnych funkcji programu.

Najnowsza funkcjonalność rozwiązań ESET: inteligentne profile firewall`a

Tryb nauki naszego firewalla inteligentnie obserwuje, jak korzystasz z sieci i pomaga Ci zaoszczędzić czas, tworząc własne reguły. Daje to możliwość dopasowania profilu firewalla do sieci, z której aktualnie korzystasz, w zależności, od tego czy jest to Twoja domowa sieć, publiczny hotspot czy sieć firmowa.

Używasz nettopa?

Nettopy, będąc narażonymi na te same zagrożenia, co standardowe pecety, dodatkowo ograniczone są zasobami pamięci i zasilania. Ponieważ zarówno wydajność baterii jak i kompaktowe wymiary są kluczowym czynnikiem branym pod uwagę podczas projektowania nettopa, produkty bezpieczeństwa ESET pomagają zmniejszyć zużycie energii i wykorzystanie pamięci, tak byś w żaden sposób nie odczuł spowolnienia działania swojego nettopa.

"Jeśli szukasz ochrony antywirusowej zarówno dla swojej komputerowej rakiety jak i wolniejszej maszyny – ESET NOD32 jest najlepszym wyborem"

CPU Magazine

Co produkty ESET mogą dla Ciebie zrobić?

Zyskaj maksimum ochrony, nie tracąc na szybkości działania!

ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus korzystają z zaawansowanej heurystyki, co pozwala sprawnie wykrywać nieznane wcześniej złośliwe oprogramowanie w sposób tak mało uciążliwy i przyjazny, że nawet nie poczujesz, że program działa w tle. Regularnie okrzykiwany najbardziej efektywnym programem antywirusowym dzisiejszych czasów, ESET NOD32 został nazwany przez Virus Bulletin programem, który nigdy nie przepuścił żadnego wirusa, którego istnienie zostało potwierdzone.

ESET NOD32 Antivirus wyposażony jest w technologię skanowania ThreatSense, przez co jest jeszcze skuteczniejszy i szybszy. Dodaliśmy funkcjonalność pozwalającą na skanowanie wymiennych nośników, nowy system diagnostyki, udoskonaliliśmy heurystykę. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się najszybszą, najlżejszą i najbardziej efektywną ochroną z obecnie dostępnych.

Co więcej, ESET Smart security wyposażony jest w łatwy w użyciu firewall i ulepszony filtr antyspamowy, działający z takimi programami jak Outlook, Outlook Express, Thunderbird i innymi popularnymi klientami poczty.

Rozmiar lokalnej bazy sygnatur (w MB)
Czerwiec 2010
Źródło: www.passmark.com

Profesjonalne rozwiązania

ESET Smart Security

Funkcjonalności ESET NOD32 Antivirus wzbogacone o firewall i technologię antyspamową. Ochrona przed zagrożeniami z Internetu i blokowanie spamu. ESET Smart Security cechuje się łatwym w obsłudze firewallem i lepszą ochroną antyspamową takich klientów pocztowych jak Outlook, Outlook Express, Thunderbird i innych. Dowiedz się więcej

 

ESET NOD32 Antivirus

Najszybsze, najlżejsze, najbardziej efektywne z dostępnych zabezpieczenień przed wirusami i programami szpiegującymi, które nie wpłynie na prędkość Twojego komputera, podczas gdy grasz. ESET NOD32 Antivirus wykorzystuje ulepszoną i jeszcze szybszą technologię skanowania ThreatSense, co pozwala na wykrywanie nowych zagrożeń jeszcze w tym samym dniu, w którym się pojawiają. Dowiedz się więcej

 

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail