Dla graczy

Mniej opóźnień, Więcej zabawy

Wydałeś pieniądze i poświeciłeś czas, podkręcając możliwości swojego sprzętu do gier, oczekujesz więc od niego szczytowej formy. Ponieważ połączenia P2P narażają Twój system na zagrożenia, cyberprzestępcy specjalnie celują ataki keyloggerami czy trojanami w graczy.

ESET oferuje rozwiązania bezpieczeństwa, które nie zmuszają do wyboru między prędkością, a ochroną, tak byś nigdy więcej nie musiał wyłączać ochrony antywirusowej, by w pełni korzystać z mocy swojego komputera.

ESET NOD32 Antivirus 6 i ESET Smart Security 6 zapewniają optymalną ochronę, która Cię nie spowolni.

Możliwość personalizacji ustawień stworzona specjalnie z myślą o graczach

ESET, bez zbędnego zużywania cennych zasobów twojego systemu, wydajnie pracuje w tle, tak aby wrażenia, jakie czerpiesz z grania, były jeszcze mocniejsze, niczym niezakłócone i pozbawione opóźnień.

Sprawdź, co ESET NOD32 Antyvirus 6 i ESET Smart Security 6 robią dla Ciebie:

  • Redukują opóźnienia poprzez wstrzymywanie skanowania plików, lub poprzez skanowanie tylko plików krytycznych.
  • Eliminują wyskakujące wiadomości, poddając jednocześnie kwarantannie jakiekolwiek potencjalne zagrożenie pojawiające się podczas gry.
  • Aktualizują się tylko poza godzinami rozgrywek.

Spowolnienie systemu (w %)
Czerwiec 2010
Źródło: www.passmark.com

Profesjonalne rozwiązania

ESET Smart Security

Funkcjonalności ESET NOD32 Antivirus wzbogacone o firewall i technologię antyspamową. Ochrona przed zagrożeniami z Internetu i blokowanie spamu. ESET Smart Security cechuje się łatwym w obsłudze firewallem i lepszą ochroną antyspamową takich klientów pocztowych jak Outlook, Outlook Express, Thunderbird i innych. Dowiedz się więcej

 

ESET NOD32 Antivirus

Najszybsze, najlżejsze, najbardziej efektywne z dostępnych zabezpieczenień przed wirusami i programami szpiegującymi, które nie wpłynie na prędkość Twojego komputera, podczas gdy grasz. ESET NOD32 Antivirus wykorzystuje ulepszoną i jeszcze szybszą technologię skanowania ThreatSense, co pozwala na wykrywanie nowych zagrożeń jeszcze w tym samym dniu, w którym się pojawiają. Dowiedz się więcej

 

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail