Cyfrowa prywatność

 

 

Chroń swoją tożsamość on-line

Czuj się bezpiecznie podczas pracy, gry oraz korzystania z Internetu

Rozgość się w Bezpiecznej Strefie

ESET bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa Twojego komputera.

Nasi eksperci nieustannie pracują nad rozwiązaniami, które mają na celu stawianie czoła złośliwemu oprogramowaniu i atakom skierowanym bezpośrednio w Twoje bezpieczeństwo w sieci.

Zaprojektowany tak, by kompleksowo zwalczać zagrożenia, ESET Smart Security niezwykle skutecznie otacza Cię ochroną.

Bezpieczny dostęp do sieci – produkty ESET skanują wszystko, co ściągasz z sieci tak, by Twoja przygoda z Internetem była bezpieczna.

Skanowanie poczty elektronicznej – technologia ThreatSense wykrywa każde złośliwe oprogramowanie próbujące przedostać się do Twojego systemu poprzez e-mail.

System ochrony plików – nasze produkty monitorują wszystkie pliki otwierane i przechowywane na Twoim komputerze, w tym archiwa i załączniki do poczty elektronicznej, nie zakłócając jednocześnie normalnego działania i nie spowalniając pracy systemu.

Skanowanie nośników wymiennych – wymienne nośniki, takie jak pamięci USB czy płyty CD mogą stanowić źródło zagrożenia dla Twojego komputera, dlatego też w chwili, kiedy zostaną wykryte przez Twój komputer, są niezwłocznie skanowane przez produkt ESET.

Bezpieczne korzystanie z Wi-Fi – ostrzegając Cię o próbie podłączenia do nieznanej sieci Wi-Fi, ESET zapewnia Ci możliwość bezpiecznego korzystania z Internetu niezależnie od poziomu bezpieczeństwa tejże sieci; po prostu uruchom opcję „intensywna ochrona”, a resztą zajmie się ESET.

Inteligentny filtr antyspamowy – rozbudowany moduł antyspamowy rozwiązań ESET zapobiega zapchaniu Twojej skrzynki niechcianymi wiadomościami e-mail, często zagrażającymi bezpieczeństwu Twojego komputera, jednocześnie dopuszczając wiadomości od zaufanych nadawców bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Dwukierunkowy firewall – ESET Smart Security zapobiega możliwości nieautoryzowanego dostępu do Twojego komputera dzięki opcji filtrowania ruchu sieciowego, która pozwala na monitorowanie komunikacji pomiędzy Twoim komputerem a innymi komputerami zarówno w sieci lokalnej jak i w Internecie.

Wybierz produkt Zobacz
Newsletter Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach podaj swój adres e-mail